1396/03/09
اخبار مدیریت بحران استان
تاریخ: 1393/11/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 599 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
برگزاری دومين جلسه هماهنگي پيرامون نخستين نمايشگاه و همايش بين المللي ايمني، امنيت و مديريت بحران با حضور نمايندگان نهاد ها و دستگاه هاي شرکت کننده در مرکز نمايشگاهي شهر آفتاب

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت بحران کشور؛ دومين جلسه هماهنگي پيرامون نخستين نمايشگاه و همايش بين المللي ايمني، امنيت و مديريت بحران با حضور نمايندگان نهاد ها و دستگاه هاي شرکت کننده در مرکز نمايشگاهي شهر آفتاب برگزار شد.

معاون امور آمادگي و مقابله سازمان مديريت بحران کشور ضمن تبريک ايام دهه مبارک فجر گفت: براي اولين بار است که نمايشگاه و همايشي در اين سطح و گستره برگزار مي شود که بيش از 27 ارگان و سازمان و 14 وزارتخانه عضو شوراي عالي مديريت بحران در اين رويداد بزرگ شرکت دارند.

اکبرپور گفت: سابقه نشان مي دهد مردم در امر امداد رساني پيشتازند بنابراين بايد هدف اصلي شرکت کنندگان در اين نمايشگاه نشان دادن نقش مردم و حضور پررنگ آنها در مديريت موثر بحران باشد.

وي افزود: اين  نمايشگاه با سه محور ايمني، امنيت و مديريت بحران طراحي و برنامه ريزي شده است چرا که داشتن امنيت در زمان بروز حوادث طبيعي مقدم بر همه امور است و امنيت از نظر روحي و رواني مهمترين نياز آسيب ديدگان در زمان بحران است.

معاون امور آمادگي و مقابله گفت: مقوله ايمني تجهيزات و ماشين الات و هم آمادگي مردم و دولت براي مقابله با حادثه و اثرات آن را شامل مي شود که در تلاشيم با حضور 31 استان و 14 کارگروه تخصصي شوراي هماهنگي مديريت بحران کشور به هم افزايي و هماهنگي در سراسر کشور دست يابيم.

در اين جلسه نمايندگان کارگروه ها به ارايه گزارش از اقدامات صورت گرفته پرداخته و به بازديد از امکانات و بخش هاي مختلف مرکز نمايشگاهي شهر آفتاب پرداختند.

 

کد: 12100
نویسنده خبر: اپراتور سایت
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

آخرین اخبار مدیریت بحران کشور
مدیرکل مدیریت بحران استان

کیامرث حاجی زاده

مدیرکل مدیریت بحران استان

پیوندهای مفید