1396/10/27
اخبار مدیریت بحران استان
تاریخ: 1393/11/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 699 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
درگفت وگوی تلفنی با استاندار خوزستان؛ رییس جمهوربر ضرورت تامین نیازهای فوری مردم اهواز تاکید کرد

درگفت وگوی تلفنی با استاندار خوزستان؛ رییس جمهوربر ضرورت تامین نیازهای فوری مردم اهواز تاکید کرد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری بر ضرورت تامین و عرضه نیازهای فوری مردم اهواز از قبیل ماسک، تمهیدات امدادی و فوریت های پزشکی تاکید کرد.

 

 

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در گفت وگوی تلفنی با عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان خواست تا ضمن همکاری مستمر با کار گروه رفع آلودگی هوا در دولت، پیشنهادهای لازم را پس از مشورت با نخبگان و مدیران دستگاه ها برای مقابله با بروز و آثار این پدیده زیست محیطی ارائه دهد.


رییس جمهوری بر ضرورت تامین و عرضه نیازهای فوری مردم از قبیل ماسک، تمهیدات امدادی و فوریت های پزشکی تاکید کرد و افزود: بایستی علاوه بر انجام اقدامات لازم در این مرحله؛ برای نیازهای پس از گرد و غبار، نظیر نظافت و خدمات شهری و همچنین غبارزدایی و حفظ محیط شهری از آلودگی ریز گردها نیز پیش بینی های لازم صورت گیرد.

به دستور رییس جمهوری، کارگروه رفع آلودگی هوا در دولت به ریاست رییس سازمان محیط زیست و حضور تعدادی از وزرا تشکیل شده و معاون اول رییس جمهوری نیز بر روند اقدامات نظارت دارد.

آقای روحانی همچنین دستور رسیدگی ویژه به بیماران و آسیب دیدگان را به وزارتخانه های بهداشت و کشور و دستگاه های مربوطه صادر کرد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز موظف شد تا اعتبارات لازم را با قید فوریت تخصیص دهد.

کد: 12177
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • درگفت وگوی تلفنی با استاندار خوزستان؛ رییس جمهوربر ضرورت تامین نیازهای فوری مردم اهواز تاکید کرد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

آخرین اخبار مدیریت بحران کشور
مدیرکل مدیریت بحران استان

کیامرث حاجی زاده

مدیرکل مدیریت بحران استان

پیوندهای مفید