1396/10/27
اخبار مدیریت بحران استان
تاریخ: 1396/01/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 171 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
تاکید مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان بر پرداخت بموقع خسارات کشاورزان

 تاکید مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان بر پرداخت بموقع خسارات کشاورزان

مهندس کیومرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان روز شنبه در دیدار معاون خدمات بیمه ای صندوق بیمه کشاورزان استان خوزستان با وی نسبت به پرداخت بموقع کشاورزان از سوی این صندوق تاکید کرد.

حاجی زاده در این دیدار که در دفتر اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان برگزارشد گفت: باتوجه به ظرفیت سرشار کشاورزی خوزستان می بایست کلیه دستگاه های اجرایی استان با بهره مندی از توان صداوسیما و رسانه ها بربسترسازی و فرهنگ سازی بیمه محصولات کشاورزی استان اهتمام ورزند.

وی تاکید کرد: اجرای تعهدات بیمه ای و پرداخت بموقع خسارات به کشاورزان در اولویت قرار گیرد و اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در راستای فرهنگ سازی بیمه کشاورزان وحمایت از صندوق بیمه مربوطه استان پیش قدم خواهد بود و در این راستا جلساتی را بمنظور تحقق این مهم برگزارخواهیم نمود.

دراین جلسه محمد آلاله معاون خدمات بیمه ای صندوق کشاورزان ضمن آرزوی سالی کم خطر، گزارشی از صندوق بیمه گشاورزان خوزستان ارایه داد و از پرداخت 50 درصدی خسارات سیل سال گذشته در شهرستانهای اهواز،شوش،شعبیه شوشتر و دزفول خبر داد.

وی اضافه کرد:امسال 715 هزار هکتاراز زمین های کشاورزی محصولات گندم  بیمه شده است و کارشناسان این صندوق درحال پایش ورصد خسارات احتمالی خشکسالی امسال هستند و دراین جهت استان خوزستان را پهنه بندی کرده و کارشناسان باتجهیزات خاص از ابتدای فصل کاشت تا زمان برداشت محصولات زمین های کشاورزی را مورد پایش قرار خواهنذ داد. 

کد: 30870
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  •  تاکید مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان بر پرداخت بموقع خسارات کشاورزان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

آخرین اخبار مدیریت بحران کشور
مدیرکل مدیریت بحران استان

کیامرث حاجی زاده

مدیرکل مدیریت بحران استان

پیوندهای مفید