1396/10/27
اخبار مدیریت بحران استان
تاریخ: 1396/02/10 نظرات: 1 نظر نمایش: 260 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از اداره کل هواشناسی خوزستان

 بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از اداره کل هواشناسی خوزستان

مهندس کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان که جمعی از کارشناسان این اداره کل وی را همراهی می کردند بعدازظهرامروزدوشنبه  ازتجهیزات فنی اداره کل هواشناسی خوزستان به ویژه درزمینه  پیش بینی وضع هوا بازدید کرد.

   مهندس حاجی زاده درنشستی که با مدیرکل و کارشناسان اداره کل هواشناسی خوزستان  داشت ، طی سخنانی با  تبریک اعیاد شعبانیه و روزپاسدار ، نقش این عزیزان را درحفظ و حراست از مرزها و امنیت کشور مهم توصیف کرد و گفت : سپاه نهاد مقدسی است که ازاول انقلاب تاکنون درجهت حفظ کیان کشور ، انقلاب و حفظ مرزها ر نقش اصلی را ایفا کرده است .

  وی بااشاره به نقش اداره کل هواشناسی درپیش بینی به موقع و دقیق  وضعیت اب و هوایی و مدیریت بحران استان خوزستان افزود:  ما بایستی به مردم پاسخگو باشیم . ما درمقابل مردم مسوول هستیم و تمام تلاش مسوولان دستگاههای اجرایی درطول شبانه روز درجهت تامین رفاه مردم است .

   وی افزود: اداره کل هواشناسی و اداره کل محیط زیست ابزارکار مدیریت بحران هستند . استان خوزستان تقریبا درگیری اکثربلایای طبیعی است که 50 درصد آن ناشی از دستکاری انسان درطبیعت است . که البته سو مدیریت و یا کوتاهی دربرابرحق مان  را باید به آن اضافه کنیم .

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان  افزود: درانجام کار باید تعصب ملی و منطقه ای داشته باشیم . کمبود تجهیزات وامکانات به سرعت باید مرتفغ گردد . اداره کل مدیریت بحران و استانداری خوزستان همه گونه حمایت از اداره کل هواشناسی داشته است و هرگونه امکاناتی که لازم باشد جهت تامین آن پیگیری می کند .

حاجی زاده افزود: مسئله مهمی که درحال پیگیری آن هستیم برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی پیش بینی و مقابله با بحران هاست .به همین منظور کمیته علمی ، آموزشی و پژوهشی تشکیل شده است و برنامه مدون برای برگزاری کارگاههای آموزشی تهیه شده است  .

    وی نسبت به پیش بینی به موقع و بهنگام گردوغبار ازسوی اداره کل هواشناسی خوزستان تاکید کرد و افزود: پیش بینی حوادثی نظیر گردوغبار که نیازمند اقدامات مقابله است ، نیازمند  دقت و سرعت می باشد تا مردم دچار مشکل نشوند .

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان وعده داد که این اداره کل نسبت به پیگیری نیازها و امکانات مورد نیاز اداره کل هواشناسی بمنظور افزایش ضریب دقت پیش بینی ها اقدامات لازم را بعمل آورد .

  مهندس حاجی زاده درپایان  نسبت به حضورفعال اداره کل هواشناسی در سمینار تخصصی مدیریت بحران تاکید کرد. 

کد: 31385
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  •  بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از اداره کل هواشناسی خوزستان
  •  بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از اداره کل هواشناسی خوزستان
  •  بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از اداره کل هواشناسی خوزستان
امتیاز بندی

نظرات
گرد و خاک   آلوده  ضد  سلامتی

# ارسال کننده: گرد و خاک آلوده ضد سلامتی
   تاریخ ارسال: 1396/02/11
سلام هوای اهواز خیلی خاک شده نمیبینید!!
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

آخرین اخبار مدیریت بحران کشور
مدیرکل مدیریت بحران استان

کیامرث حاجی زاده

مدیرکل مدیریت بحران استان

پیوندهای مفید